PALIČKA S.R.O

Výroba pracovních oděvů a pracovních oděvů na zakázku.
 
 
 
 
 
 
 
 

VYSOCE KVALITNÍ TREKINGOVÉ BOTY

 

VÝROBA PRACOVNÍCH ODĚVŮ, PRACOVNÍ ODĚVY, PRACOVNÍ OBUV, PRACOVNÍ POMŮCKY, PRACOVNÍ OBLEČENÍ.

 
Chystáte se do hor na túru nebo potřebujete opravdu kvalitní nepromokavé boty, které vydrží práci v dešti či v jiných nepříznivých podmínkách? Pak jste tu správně! Vyberte si pracovní nebo outdoorovou trekovou obuv, ve které se vám bude chodit jako v peřince. Nabízíme dámské i pánské trekingové boty, sandály a dokonce i polobotky! Tak si vyberte a objednejte trekovou obuv, která vás nezklame! My vás totiž nezklameme.
 
Pestrý výběr trekingových bot
Nepromokavý materiál
Celoroční využití pro sport i práci
 

PRACOVNÍ I OUTDOOROVÉ TREKINGOVÉ BOTY

 
Prodáváme kvalitní trekingové boty, které vydrží i v nepříznivých podmínkách. Z naší nabídky si můžete vybrat vysoké nebo nízké kotníčkové. Je jen na vás, jaký typ upřednostníte. Treková obuv je převážně sportovní, ale používá se také na práci v dešti nebo celkově v mokrém prostředí. Díky speciálnímu materiálu jsou boty prodyšné a především, celoroční. V letních měsících se vám nebude potit noha a naopak v podzimních nebo zimních měsících nepromoknou a nepustí dovnitř zimu. Jako český prodejce vám garantujeme prvotřídní kvalitu!

Náš prodej je maximálně bezpečný a pocítíte to také na botách. Pohodlné a příjemné na každodenní nošení! Prodej nekončí pouze u trekingových bot. Zabýváme se také výrobou a prodejem pracovních rukavic, pracovních pomůcek, ochrany uší i dýchacího ústrojí a speciální pracovní obuví. Objednejte si trekingové boty nebo jiné pracovní pomůcky, které vám ulehčí vaši práci. V případě otázek nás prosím kontaktujte na e-mail palicka@palicka.cz nebo se nám ozvěte na telefonních číslech +420 582 378 549 nebo +420 602 574 053. K zastižení jsme také v našem sídle v Pěnčíně u Prostějova nebo kamenných prodejnách v Prostějově a Konicích. Už se těšíme!