PALIČKA S.R.O

Výroba pracovních oděvů a pracovních oděvů na zakázku.
 
 
 
 
 
 
 
 

PRACOVNÍ OCHRANNÉ OBLEČENÍ PRVOTŘÍDNÍ KVALITY

 

VÝROBA PRACOVNÍCH ODĚVŮ, PRACOVNÍ ODĚVY, PRACOVNÍ OBUV, PRACOVNÍ POMŮCKY, PRACOVNÍ OBLEČENÍ.

 
Neobejdete se v práci bez ochranných pracovních oděvů? Pak jste na správné adrese! Vyrábíme a prodáváme pracovní oblečení, jako jsou propínací šatové zástěry, pracovní trička, polokošile, termoprádlo, zimní bundy, montérky, kalhoty s laclem, šortky, vesty i bílé pracovní pláště pro zdravotníky či chemiky. Objednejte si na našem e-shopu pracovní oblečení, které je kvalitní a pohodlné na každodenní nošení.
 
Bohatý výběr oblečení
Kvalita za dobrou cenu
CZ Česká výroba
 

PRACOVNÍ OCHRANNÉ OBLEČENÍ PRO ZDRAVOTNÍKY I JINÉ PROFESE

 
Zaměřujeme se na výrobu a prodej pracovních ochranných oděvů, které vám skvěle poslouží v každém zaměstnání. V naší bohaté nabídce naleznete dámské i pánské oblečení. Ať už se jedná o jednorázové kousky nebo výstražné oblečení s reflexními pruhy (prvky), oděv je vždy vysoce kvalitní. Jako český výrobce vám garantujeme opravdovou kvalitu! Naše výroba nekončí pouze u oblečení. Nabízíme také pracovní obuv, trekovou obuv, pracovní pomůcky a pomůcky na ochranu sluchu. S našimi výrobky se budete cítit bezpečně!

Naše bohatá nabídka ochranných oděvů skýtá kvalitní kousky jako jsou kalhoty s laclem, montérky, čepice (i s kšiltem), bavlněné ponožky, výstražné oděvy, treková obuv nebo nejprodávanější pracovní pláště, které ocení zdravotníci i chemici. Mnoho zaměstnání vyžaduje ochranné rukavice, které u nás seženete také. Vše v prvotřídní kvalitě! V případě otázek nás prosím kontaktujte na e-mail palicka@palicka.cz. Seženete nás také na telefonních číslech +420 582 378 549 nebo +420 602 574 053. Osobně nás zastihnete v našem sídle v Pěnčíně u Prostějova nebo v kamenných prodejnách v Prostějově a Konicích. Kvalitní česká výroba za dobrou cenu, to jsme my. Objednejte si pracovní ochranný oděv, který vás ochrání v každé situaci!