PALIČKA S.R.O

Výroba pracovních oděvů a pracovních oděvů na zakázku.
 
 
 
 
 
 
 
 

PRACOVNÍ OCHRANNÉ BOTY, KTERÉ VYDRŽÍ

 

VÝROBA PRACOVNÍCH ODĚVŮ, PRACOVNÍ ODĚVY, PRACOVNÍ OBUV, PRACOVNÍ POMŮCKY, PRACOVNÍ OBLEČENÍ.

 
Máte práci, která vyžaduje pracovní ochrannou obuv? V tom případě si u nás vyberte pracovní boty, které vám poslouží. Dámská i pánská kolekce různých velikostí, vybere si každý! V naší nabídce naleznete zdravotní obuv, celogumové holínky, farmářky, zateplené zimní boty, polobotky, sandály i speciální boty s kompozitní tužinkou. Nechybí ani prodyšná trekingová obuv, která vaše nohy ochrání před zimou i vodou. Objednejte si naši pracovní ochrannou obuv a nebudete litovat!
 
Bohatý výběr pracovních bot
Kvalita za dobrou cenu
Bezpečné a účinné materiály
 

PRODEJ KVALITNÍCH PRACOVNÍCH OCHRANNÝCH BOT

 
Prodáváme pracovní ochranné boty, pracovní oblečení i pomůcky na ochranu uší. Potřebujete opravdu kvalitní pracovní boty? U nás je seženete! K dispozici je vám kotníková, nepromokavá, prestige i kožená obuv. V naší nabídce naleznete také vysoké boty a gumáky, které jsou ideální do deště či mokra. Dámská i pánská ochranná obuv má různou velikost, díky které si u nás boty vybere opravdu každý.

Zajišťujeme bezpečný prodej pracovních ochranných bot, které jsou vhodné pro všechny profese. Bílá zdravotní nebo česká pogumovaná? U nás máme oboje! Samozřejmostí je bezpečnostní třída (s1, s2, s3), kterou si můžete sami zvolit. Vyberte si pracovní ochranné boty podle podmínek, ve kterých pracujete. Prodej je maximálně bezpečný a bez rizika.

Jako český prodejce vám garantujeme maximální kvalitu. Kontaktujte nás na e-mail palicka@palicka.cz nebo jsme dostupní na telefonních číslech +420 582 378 549 či +420 602 574 053. Osobně nás můžete zastihnout v našem sídle v Pěnčíně u Prostějova nebo v kamenných prodejnách v Prostějově či Konicích.