PALIČKA S.R.O

Výroba pracovních oděvů a pracovních oděvů na zakázku.
 
 
 
 
 
 
 
 

CHRAŇTE SVŮJ ZRAK PŘI PRÁCI

 

VÝROBA PRACOVNÍCH ODĚVŮ, PRACOVNÍ ODĚVY, PRACOVNÍ OBUV, PRACOVNÍ POMŮCKY, PRACOVNÍ OBLEČENÍ.

 
Pracujete v odvětví, kde je nutná ochrana zraku? V tom případě vsaďte na kvalitní ochranné pomůcky na oči od nás! Prodáváme helmy, brýle (3M, čiré, kouřové, návštěvnické), svářečské kukly, obličejové masky i polykarbonátní zorníky. Chraňte při práci svůj zrak na maximum! Objednejte si kvalitní ochranu očí na našem e-shopu. V případě otázek nás, prosím, kontaktujte na e-mail palicka@palicka.cz nebo se nám ozvěte na telefonní čísla +420 582 378 549 a +420 602 574 053. Těšíme se na vás!
 
Bohatá nabídka ochranných pomůcek na oči
Vysoce kvalitní a nezávadné materiály
Bezpečnost při sváření
 

POMŮCKY PRO OCHRANU OČÍ PŘI PRÁCI

 
Chránit zrak je nadmíru důležité! Z toho důvodu prodáváme ochranné pomůcky na oči, které vám váš zrak při práci ochrání. Vybrat si můžete různý typy brýlí i masek. Oblíbená je samozatmívací svářečská kukla a celoobličejová maska, které vaše oči ochrání na maximum! Ochrana očí nekončí u masek. Pro svářeče a další podobné profese máme v nabídce kvalitní štít z plexiskla Okula.

Všechny naše výrobky jsou vysoce kvalitní a vyrobené z kvalitních materiálů, které vás při práci nezklamou. Vsaďte na prvotřídní kvalitu, která se vám vyplatí! Náš prodej nekončí u ochrany očí. Zároveň prodáváme také ochranné pomůcky pro dýchací cesty, které jsou ideální pro práci s chemikáliemi nebo pro práci v prašném a nepříznivém prostředí. Na našem e-shopu najdete také pracovní oděvy, pracovní obuv nebo trekovou obuv. Je jen na vás, čemu dáte přednost. Vybrali jste si kousek, který nutně potřebujete nebo chcete? Objednejte si ho a nebudete litovat! V případě potřeby sídlíme v Pěnčíně u Prostějova, kde se za námi můžete stavit osobně. Najdete nás také v našich kamenných prodejnách v Prostějově a Konicích.