PALIČKA S.R.O

Výroba pracovních oděvů a pracovních oděvů na zakázku.
 
 
 
 
 
 
 
 

ŠPUNTY DO UŠÍ, KTERÉ OCHRÁNÍ VÁŠ SLUCH

 

VÝROBA PRACOVNÍCH ODĚVŮ, PRACOVNÍ ODĚVY, PRACOVNÍ OBUV, PRACOVNÍ POMŮCKY, PRACOVNÍ OBLEČENÍ.

 
Pracujete v hlučném prostředí nebo vás v noci budí auta projíždějící pod okny? V tom případě je pro vás ideální volbou ochrana sluchu v podobě špuntů do uší, která vás těchto problémů zbaví. Ať už si objednáte špunty na spaní nebo proti chrápání partnera, jistě budete nadmíru spokojení. Špunty do uší oceníte také na letišti, na pracovišti či při střelbě, kde váš sluch maximálně ochrání. Ochrana proti hluku nebyla nikdy jednodušší! Objednejte si kvalitní špunty do uší, které budete rádi nosit při práci i v soukromí.
 
Kvalitní a nezávadné špunty do uší
Měkký paměťový materiál
Možnost jednorázových i omyvatelných
 

ŠPUNTY DO UŠÍ PŘI PRÁCI I NA SPANÍ

 
Ochrana sluchu je nutná při práci i v soukromí. Z toho důvodu prodáváme kvalitní špunty do uší (3M značka) proti hluku, které jsou vyrobeny z kvalitního materiálu a perfektně chrání sluch. Vybrat si můžete jednorázové nebo omyvatelné. Je to pouze na vaší preferenci. Špunty do uší jsou vyrobeny z pěnové paměťové (tvarovací) hmoty, která se v uších přizpůsobí. Ani neucítíte, že nějaké špunty máte! V naší nabídce máme také zátky do uší a mušlové chrániče uší, sluchátka, které jsou ideální při práci. Ochrana sluchu se dělí na aktivní a pasivní druhy chráničů na uši. V nabídce máme oboje!
Nezapomněli jsme ani na ty nejmenší. Pro děti máme dětské chrániče uší, které perfektně ochrání jejich citlivý dětský sluch. Prodej různých ochranných pomůcek sluchu - na našem e-shopu. Již zmíněný prodej však nekončí u ochrany sluchu. Prodáváme také ochranu dýchacího ústrojí, pracovní potřeby, pracovní oděvy, pracovní obuv nebo trekové boty. V případě otázek nás můžete kontaktovat na e-mail palicka@palicka.cz nebo se nám ozvěte na telefonní čísla +420 582 378 549 a +420 602 574 053. Sídlíme v Pěnčíně u Prostějova, ale k dispozici jsme také v našich kamenných prodejnách v Prostějově a Konicích. Objednejte si kvalitní chrániče sluchu, které vás nezklamou!