PALIČKA S.R.O

Výroba pracovních oděvů a pracovních oděvů na zakázku.
 
 
 
 
 
 
 
 

SPOLEHLIVÉ RESPIRÁTORY PROTI PRACHU

 

VÝROBA PRACOVNÍCH ODĚVŮ, PRACOVNÍ ODĚVY, PRACOVNÍ OBUV, PRACOVNÍ POMŮCKY, PRACOVNÍ OBLEČENÍ.

 
Práce s chemikáliemi či v prašném a nepříznivém prostředí není vhodná pro zdraví dýchacích cest. Z toho důvodu prodáváme kvalitní respirátory (s ventilem, s filtrem) proti prachu, celoobličejové masky, polomasky, roušky na obličej (ústa, nos) a další ochranné pomůcky proti plynu nebo proti barvám. Objednejte si na našem e-shopu spolehlivou ochranu dýchacích cest.
 
Pestrá nabídka ochranných pomůcek
Pomůcky pro různé typy profesí
Kvalita za dobrou cenu
 

PRODEJ RESPIRÁTORŮ PROTI PRACHU

 
Ochrana dýchacích orgánů je důležitá! Chraňte je a pořiďte si kvalitní ochranné pomůcky a respirátory (s ventilem, s filtrem) proti prachu, které při práci fungují perfektně. Ať už použijete ochranu dýchacích orgánů při broušení či při svařování, vyplatí se to! Oblíbené jsou produkty značky 3M, které jsou vhodné do lakoven při natírání barev a jiných chemikálií. Ochrana sliznice je nadmíru důležitá, nepodceňujte to. Při práci dbejte na své zdraví a objednejte si pomůcky pro ochranu dýchacích cest.

Náš prodej ochranných pomůcek dýchacích cest je možný přes e-shop, kde nabízíme i jiné produkty. K dispozici jsou vám pomůcky pro ochranu sluchu nebo ochranu zraku. V případě otázek nás, prosím, kontaktujte na náš e-mail palicka@palicka.cz, kde rádi zodpovíme vaše dotazy. Můžete nám také zavolat na telefonní čísla +420 582 378 549 a +420 602 574 053. V případě osobního setkání se za námi stavte v našem sídle v Pěnčíně u Prostějova či v kamenných prodejnách v Prostějově a Konicích. Těšíme se na vás!