PALIČKA S.R.O

Výroba pracovních oděvů a pracovních oděvů na zakázku.
 
 
 
 
 
 
 
 

LOŽNÍ POVLEČENÍ NEJEN PRO ALERGIKY

 

VÝROBA PRACOVNÍCH ODĚVŮ, PRACOVNÍ ODĚVY, PRACOVNÍ OBUV, PRACOVNÍ POMŮCKY, PRACOVNÍ OBLEČENÍ.

 
Trpíte alergií? U nás to není problém! Zajistíme, že se s ložním povlečením od nás vyspíte do růžova. V naší nabídce naleznete mikroflanelové luxusní i klasická prostěradla a ložní povlečení, které je vhodné pro alergiky i pro děti. Prodej ložního povlečení probíhá přes náš e-shop, kde si rychle a komfortně nakoupíte z pohodlí domova. Tak si od nás objednejte ložní povlečení, ve kterém se vám budou zdát krásné sny!
 
Bohatá nabídka ložního povlečení
Kvalitní materiály vhodné pro alergiky
Možnost různých rozměrů
 

PRODEJ LUXUSNÍHO LOŽNÍHO POVLEČENÍ

 
V naší bohaté nabídce naleznete klasické i luxusní ložní povlečení, které je vhodné pro alergiky i děti. Těšit se můžete na mikroflanelové povlečení a polyesterové vlákno, díky kterým bude váš spánek příjemný a maximálně pohodlný. Povlečení má otevírání na zip a díky tomu je možné snadné a rychlé převléknutí do jiného ložního povlečení. Ložní povlečení je možné zakoupit také na dvoulůžko. Nabízíme rozměry (90x200, 140x200,180x200), ze kterých si vybere každý! Speciální rozměry na polštář 70x90 jsou u nás možné taktéž. A pro vaše nejmenší máme ložní povlečení do postýlky 60x120. S námi zajistíte vám i vašim dětem pohodlný spánek.

Prodej ložního povlečení probíhá na našem e-shopu, kde si veškeré produkty můžete zakoupit. Objednejte si kvalitní ložní povlečení z materiálu, který je příjemný na dotek. V případě jakýchkoliv otázek nás prosím kontaktujte na náš e-mail palicka@palicka.cz nebo se nám ozvěte na telefonní čísla +420 582 378 549 nebo +420 602 574 053. Rádi vám poskytneme veškeré informace nebo poradíme se samotným výběrem. Můžete se u nás zastavit také osobně. Naše sídlo se nachází v Pěnčíně u Prostějova. Provozujeme také dvě kamenné prodejny v Prostějově a Konicích.